Referencje

O najwyższej jakości naszych usług świadczą opinie klientów, z którymi mieliśmy okazję współpracować.
MMC Car Poland Sp. z o.o.

Arkadiusz Tomala

Dyrektor Zarządzający i CEO

MMC Car Poland Sp. z o.o – oficjalny importer samochodów marki Mitsubishi współpracuje z firmą Bariera Dźwięku w zakresie doposażenia samochodów w sprzęt audio-video od 2006 roku. Owocami tej współpracy są między innymi wprowadzone na rynek limitowane edycje pojazdów Mitsubishi Lancer Alpine Edition oraz Mitsubishi Pajero Alpine Edition.

Na każdym etapie projektu pracownicy firmy wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz twórczym podejściem do tematu. Dodatkowym atutem była dyspozycyjność oraz szybka i efektowna praca wykonania terminowo.

Z przyjemnością będziemy kontynuować współpracę przy kolejnych naszych projektach oraz rekomendujemy tę firmę innym podmiotom.

Chodzeń Sp.J.

Wojciech Kardaszewski

Dyrektor Handlowy

Firma Chodzeń Sp.J. dealer marek Toyota, Maserati i Lexus współpracuje z firmą Bariera Dźwięku od 2005 roku w zakresie sprzedaży i montażu systemów multimedialnych w samochodach.

Pragniemy zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania.

Przy charakteryzowaniu naszej współpracy chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są wykwalifikowanymi i kompetentnymi osobami. Wielokrotnie potrafili sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom. Dodatkowym atutem współpracy jest możliwość fachowych konsultacji z pracownikami Bariery Dźwięku, dotyczących serwisu.

Barierę Dźwięku polecamy wszystkim tym, którym zależy na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do klienta.

Olsen Fashion Sp. z o.o.

Agnieszka Sołtysiak

Dyrektor Handlowy

Olsen Fashion Sp. z o.o. wyraża pozytywną opinię o jakości usług świadczonych przez firmę Bariera Dźwięku w zakresie wyposażenia audio w salonach sprzedaży.

Usługi świadczone przez Barierę Dźwięku cechuje profesjonalizm, terminowość i rzetelność działania. Firma ta dysponuje wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, z odpowiednimi zapleczem technicznym co przyczyniło się do osiągnięcia pożądanego efektu.

W związku z powyższym z całą odpowiedzialnością możemy polecić Barierę Dźwięku jako solidnego i sumiennego partnera do współpracy. Mamy przekonanie, iż z każdego powierzonego zadania firma potrafi się znakomicie wywiązać, a wykonywana usługa będzie powodem do zadowolenia.

WTS Orzeł

Ewa Romanowska

Członek Zarządu WTS Orzeł

Tak powinna wyglądać współpraca z dobrą firmą.

Jesteśmy nie tylko zadowoleni z realizacji, ale także doceniamy rzeczowy kontakt, terminowość i życzliwość.

Pierwszorzędny system nagłośnienia ma ogromny wpływ na atmosferę w naszym klubie, którą doceniają nasi klienci. W pełni zasłużona rekomendacja dla Bariery Dźwięku.